Topuk Dikeni Çorabı
Seçenekler :
Adet :
49,00 TL
Kdv Dahil
 
49,00 TL
Bu ürünü paylaş : Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle

 

Topuk dikeni ya da diğer bilinen adıyla plantar fasciitis toplum genelinde her 10 kişiden 1’inde görülebilen yaygın ve ağrılı bir rahatsızlıktır. Ayakta kalmak, yürümek, yanlış ayakkabı tercihi, istenmeyen kilolar gibi genel sayılabilecek sebeplerin yoğun bir şekilde tekrarlanmasından ötürü yaş gibi faktörlerden bağımsız olarak herkeste görülebilir. Ayak tabanında bulunan kas bağlarının topuk kemiği çevresinde hasar görmesi ve bu hasarın tedavi edilmediğinde kronik bir ağrıya dönüşmesi sonucu yürüme ve ayakta durmayı zorlaştırır.

 

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı, Dünya'da bir ilk olan topuk tabanlığını gündelik çorap ile başarılı bir şekilde bir araya getirmiştir. Hem dışarıda ayakkabı içerisinde hem de evde yalnızca çorap olarak kullanılabildiğinden ötürü tedavide sürekliliği önemli ölçüde arttırır dolayısıyla daha ekonomik bir çözüm olur. Heeltex ile ilgili Sıkça Sorulan Soruları görmek için tıklayınız.


Çorap olarak polyster ve likra içerdiğinden oldukça rahattır, ayağı sıkmaz ve ayak kısmındaki ekstra destekleyici sayesinde ayakkabı içerisinde kayma yapmaz. Taban kısmı pamuk takviyelidir, teri emer ve rahatlığı arttırır. Topuk ve burun destekli olduğundan dayanıklıdır. Heeltex, sağ ve sol ayağa giyilmek üzere çift olarak satılmaktadır. Ayrıca %25100 memnuniyet garantisi içerir, memnun kalmazsanız para iadesi yapmaktayız. Topuk dikenine özel geliştirilmiş patentli ve sağlıklı ürünlerimizle sizlere günlük hayatınızı kolaylaştıracak kesin çözüm sunuyoruz. Patent belgemizi görmek için tıklayınız. Basında çıkan Heeltex haberlerini görmek için tıklayınız.


100%25 Memnuniyet ve İade Garantisi

Telefon Danışma Hattı : 0216 310 61 41 ( 09:00 - 20:00 ) 


Siz Sorun Biz Yanıtlayalım : İletişim Formu

 

Gönderilere Kargo Ücreti Dahildir. 

 

Heeltex Satış Noktaları için Tıklayınız.
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.